0
Košík je prázdný
0

  Garland

  O společnosti  Společnost Garland Technology patří mezi světové lídry v oblasti testovacích přístupových bodů – Test Access Point (TAP).
  Díky těmto produktům je zajištěna úplná viditelnost sítí, což je nezbytné pro monitoring provozu včetně zajištění jeho bezpečnosti.

   

  Bezpečnost

  Kybernetické útoky se staly vytrvalejšími a sofistikovanějšími, takže odborníci na bezpečnost mají za úkol posílit okraj sítě pomocí vrstvy bezpečnostních zařízení, z nichž každý je přiřazen ke konkrétní hrozbě, která má být analyzována.
  Dnešní bezpečnostní architekti obvykle využívají své brány firewall nové generace nebo systémy detekce narušení jako základ zabezpečení - při nasazení a správě dalších inline bezpečnostních nástrojů. Součástí jejich řešení jsou pasivní monitorovací nástroje pro výkon aplikací a sítě, jakož i filtrování obsahu, forenzní analýzu a v některých případech zákonné zachycení. 
  Bypass TAP od Garland Technology poskytují úplnou viditelnost v síti tím, že předávají veškerá data aktivním inline bezpečnostním nástrojům a zároveň monitorují stav zařízení. Pokud váš bezpečnostní nástroj přejde do režimu offline, TAP bypassu se automaticky „přepne do režimu bypassu“ a udržuje vaše síťové připojení v průběhu řešení problému.

  Monitorování a řízení výkonu

  Viditelnost pro pasivní monitorovací nástroje mimo pásmo zvyšuje zabezpečení sítě a optimalizuje aplikace a síťová propojení, což vede k výrazným úsporám nákladů. Monitorování sítě probíhá pomocí specializovaných softwarových nástrojů pro správu. 
  Řešení od Garland Technology zahrnuje procesy, nástroje a software zapojené do dohledu nad provozem sítě. To znamená zajištění dostupnosti, sledování celkového výkonu síťových služeb a udržování viditelnosti přístupu k síti, směrovačů, komponent s nedostatečnou výkonností, bran firewall, přepínačů, síťových dat a dalších.
  Dnešní sítě jsou čím dál více složitější. Proto je nutnost při návrhu jejich architektury a následnému provozu uvažovat viditelnost a přístup do všech jejich částí pro sledování výkonu a cílené řešení problémů.  I vzdálené části sítě musí být stejně chráněny jako samotné datové centrum.
  Další informace o Garland Technology najdete na webu 
  www.garlandtechnology.com
   

  A zde naleznete možnost registrace do partnerského portálu, kde jsou dalších technické a obchodní informace pro podporu vašeho businessu.

  https://partners.garlandtechnology.com