Kalendář akcí

0
Košík je prázdný
0

  Dodavatelé

  • DORADO 2000, nový All Flash model.

  Registrace

  Zaregistrujte se u nás a neutečou vám již žádné novinky a aktuality.

  Registrace >

  Novinky

  Jsme odborníci připravení vyřešit integraci nejnovějších ICT postupů do vašich procesů. Kontaktujte nás a přesvědčte se...

  Entec Solutions a.s. je dceřiná společnost SWS a.s. se zaměřením na distribuci s přidanou hodnotou (VAD distributor). Primárním zaměřením společnosti je prodej produktů a služeb pouze prostřednictvím kanálu autorizovaných partnerů. V portfoliu společnosti Entec zákazníci mohou najít produkty, umožňující nabídnout kompletní řešení pro ICT infrastrukturu, datová centra, virtualizaci, zabezpečení a zálohování dat a zároveň i pro rychlou obnovu po havárii. Společnost Entec Solutions a.s zajišťuje primárně prodej enterprise produktů. V případech, kdy součástí zadání na komplexní řešení jsou i požadavky na periferie, koncové stanice či jiné produkty, využíváme portfolio a zázemí mateřské společnosti SWS .

  Obchodní oddělení: +420 595 630 250

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.